Комплект мобільного 3G/4G інтернету ZTE "Доступний Classic" Код товару 20118

 • 2 699грн

Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Доступний Classic" - готовий набір обладнання для підключення мобільного 3G або 4G інтернету на дачі, в заміському будинку і т.д. Відрізняється не високою ціною при хороших показниках швидкості і продуктивності роботи. Включає 4G LTE WiFi роутер ZTE MF283u з максимальною швидкістю завантаження до 150 Мбіт/сек, спрямовану антену R-Net Стріла-2 посиленням 20 dBi, каоаксіальний кабель довжиною 10 метрів і всі необхідні перехідники. Простий в установці і настройці.

 • Опис

  Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Доступний Classic" - готовий до експлуатації набір обладнання для підключення 3G/4G інтернету в заміському будинку, на дачі або іншому об'єкті, що знаходиться за межами міст. Може працювати в мережах 3G UMTS і 4G LTE операторів Київстар, Vodafone і lifecell переважно в сільській місцевості, на відстанях 10-20 км від передавальних станцій операторів.

  Склад комплекту

  1. 4G LTE WiFi роутер ZTE MF283u (підтримка стандартів 3G UMTS і 4G LTE, максимальна швидкість до 150 Мбіт/сек, 4 LAN-порту Fast Ethernet, підтримка стандарту WiFi 4 IEEE 802.11 b/g/n 2,4 ГГц, радіус дії - до 50 м, одночасно до 32 підключень)
  2. Зовнішня спрямована антена R-Net Стріла-2 посиленням 20 dBi (підтримка частот 1700-2170 МГц і стандартів 3G UMTS/HSPA 2100 МГц і 4G LTE 1800)
  3. Коаксіальний антенний кабель EuroSat RG58 опором 50 Ом довжиною 10 метрів
  4. Антенний перехідник SMA / F-female
  5. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн.

  Установка устаткування не складна - досить встановити антену на даху будинку і направити її на базову станцію оператора, підключити кабель до антени і з'єднати його з роутером за допомогою перехідника. Встановити SIM-карту в роутер, попередньо відключивши на ній запит ПІН-коду і включити пристрій. Після завантаження всіх модулів роутера підключитися до його WiFi мережі за допомогою пароля, зазначеного на наклейці.

  Для того, щоб домогтися найукращої швидкості інтернету необхідно максимально точно направити антену на передавальну вишку оператора. Якщо ви точно не знаєте де вона знаходиться потрібно обертати антену навколо своєї осі до тих пір, поки показники рівня сигналу не будуть максимальними. Робиться це так - повернути антену на 2-3°, зафіксувати, почекати 1-2 хвилини поки вона зловить сигнал, зафіксувати показники. Повертати таким чином антену на 360° поки не знайдете найкращий рівень сигналу.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг