Комплект мобільного 3G/4G інтернету ZTE "Доступний LITE" Код товару 19815

 • 2 899грн

Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Доступний" - набір обладнання для підключення бездротового 3G або 4G інтернету в квартирі, на дачі, в заміському будинку і т.д. Відрізняється достатньо не високою ціною при хороших показниках швидкості і продуктивності роботи. Включає 4G LTE WiFi роутер ZTE MF283u з максимальною швидкістю завантаження до 150 Мбіт/сек, зовнішню панельну антену R-Net Квадрат посиленням 2 x 15 dBi з підтримкою технології MIMO, антенні кабелі довжиною по 10 метрів і всі необхідні перехідники. Простий в установці і налаштуванні.

 • Опис

  Комплект бездротового 3G / 4G інтернету "Доступний LITE" - не дорогий і надійний набір обладнання для підключення інтернету в квартирі, будинку, дачі або офісі. Може працювати в мережах 3G UMTS і 4G LTE операторів Київстар, Vodafone і lifecell як в умовах міста, так і в сільській місцевості, на відстанях 10-12 км від передавальних станцій.

  У комплекті Доступний LITE є все необхідне, щоб забезпечити інтернетом одночасно до 32 користувачів по бездротовому каналу і при необхідності до 4 пристроїв за допомогою мережевого кабелю. Роутер ZTE MF283u, який йде в комплекті підтримує максимальну швидкість завантаження в мережах LTE до 150 Мбіт/сек, а покриття WiFi вистачить для міської квартири, не великого офісу або приватного будинку.

  Домогтися високих показників швидкості допоможе виносна антена від бренду R-Net. Вона володіє посиленням 15 Дб, підтримує технологію MIMO 2x2, має широкі кути огляду. Може ловити прямий і відбитий сигнал. Підійде як для міських умов, так і для сільської місцевості, на відстанях до 10 км від передавальної станції оператора.

  Склад комплекту

  1. 4G LTE WiFi роутер ZTE MF283u (підтримка стандартів 3G UMTS і 4G LTE, максимальна швидкість до 150 Мбіт/сек, 4 LAN-порти Fast Ethernet, підтримка стандарту WiFi 4 IEEE 802.11 b/g/n 2,4 ГГц, радіус дії - до 50 м, одночасно до 32 підключень)
  2. Зовнішня панельна антена R-Net Квадрат MIMO посиленням 2 х 15 dBi (підтримка частот 1700-2700 МГц і стандартів 3G UMTS / HSPA 2100 МГц і 4G LTE 1800/2600 МГц)
  3. Два коаксіальних антенних кабелі EuroSat RG58 опором 50 Ом довжиною по 10 метрів
  4. Два антенних перехідника SMA / F-female
  5. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн.

  Встановлення та налаштування

  Процедура установки і настройки комплекту досить проста. Встановіть антену зовні приміщення на вертикальну щоглу на даху або кронштейн на стіні будівлі і направте її в сторону базової станції оператора зв'язку.

  Підключіть кабелі до відповідних роз'ємів на антені. Протилежні кінці кабелів з'єднайте з антенними перехідниками і підключіть їх до роз'ємів на роутері (розташовані на задній панелі під заглушками).

  Вимкніть запит ПІН-коду на SIM-карті і вставте її в слот на бічній грані пристрою. Підключіть роутер до мережі електроживлення за допомогою адаптера, який йде в комплекті і увімкніть його. Зачекайте 1-2 хвилини поки завантажаться всі модулі маршрутизатора.

  Підключіться до WiFi мережі роутера, використовуючи пароль, вказаний на наклейці на нижній грані пристрою (WI-Fi key). Користуйтеся інтернетом.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг