Комплект бездротового 3G/4G інтернету ZTE "Доступний PLUS" Код товару 20125

 • 3 099грн

Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Доступний PLUS" - готовий набір обладнання для підключення бездротового 3G або 4G інтернету в квартирі, на дачі, в заміському будинку і т.д. Відрізняється не високою ціною при хороших показниках швидкості і продуктивності роботи. Включає 4G LTE WiFi роутер ZTE MF283u з максимальною швидкістю завантаження до 150 Мбіт/сек, панельну антену Runbit Alta MIMO посиленням 2x16 dBi, два кабелі по 10 метрів і всі необхідні перехідники. Простий в установці і настройці.

 • Опис

  Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Доступний PLUS" - готовий комплект обладнання для підключення бездротового інтернету в квартирі, будинку, на дачі або офісі, в магазині або на складі. Може працювати в мережах 3G UMTS і 4G LTE операторів Київстар, Vodafone і lifecell як в умовах міста, так і в сільській місцевості, на відстанях 10-12 км від передавальних станцій.

  Склад комплекту

  1. 4G LTE WiFi роутер ZTE MF283u (підтримка стандартів 3G UMTS і 4G LTE, максимальна швидкість до 150 Мбіт/сек, 4 LAN-порту Fast Ethernet, підтримка стандарту WiFi 4 IEEE 802.11 b/g/n 2,4 ГГц, радіус дії - до 50 м, одночасно до 32 підключень)
  2. Зовнішня панельна антена Runbit Alta посиленням 2 х 16 dBi (підтримка частот 1700-2700 МГц і стандартів 3G UMTS / HSPA 2100 МГц і 4G LTE 1800/2600 МГц)
  3. Два коаксіальних антенних кабелі EuroSat RG58 опором 50 Ом довжиною по 10 метрів
  4. Два антенних перехідника SMA / F-female
  5. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн.

  Установка устаткування не складна - досить встановити антену на даху будинку і направити її на базову станцію оператора, підключити кабелі до антени і з'єднати їх з роутером за допомогою перехідників. Встановити SIM-карту в роутер, попередньо відключивши на ній запит ПІН-коду і включити пристрій. Після завантаження всіх модулів маршрутизатора підключіться до його WiFi мережі за допомогою пароля, зазначеного на наклейці.

  Для того, щоб домогтися найкращої швидкості інтернету необхідно максимально точно направити антену на передавальну вишку оператора. Якщо ви точно не знаєте де вона знаходиться потрібно обертати антену навколо своєї осі до тих пір, поки показники рівня сигналу не будуть максимальними. Робиться це так - повернути антену на 2-3 °, зафіксувати, почекати 1-2 хвилини поки вона зловить сигнал, зафіксувати показники. Повертати таким чином антену на 360° поки не знайдете найкращий сигнал.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг