Комплект мобільного 3G/4G інтернету ZTE "Доступний ULTRA" Код товару 20129

 • 3 199грн

Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Доступний ULTRA" - готовий набір обладнання для підключення інтернету на дачі, в заміському будинку або іншому об'єкті, що знаходиться в сільській місцевості. Відрізняється хорошими показниками швидкості і продуктивності роботи. Включає 4G LTE WiFi роутер ZTE MF283u з максимальною швидкістю завантаження до 150 Мбіт / сек, потужну спрямовану MIMO антену Стріла-5 посиленням 20 dBi, два кабелі по 10 метрів і всі необхідні перехідники. Простий в установці і настройці.

 • Опис

  Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Доступний ULTRA" - готовий набір обладнання для підключення інтернету в будинку, на дачі, виробництві або складі. Може працювати в мережах 3G UMTS і 4G LTE операторів Київстар, Vodafone і lifecell. Призначений для установки в умовах сільської місцевості, на відстанях до 20 км від базової станції оператора.

  Склад комплекту

  1. 4G LTE WiFi роутер ZTE MF283u (підтримка стандартів 3G UMTS і 4G LTE, максимальна швидкість до 150 Мбіт/сек, 4 LAN-порту Fast Ethernet, підтримка стандарту WiFi 4 IEEE 802.11 b/g/n 2,4 ГГц, радіус дії - до 50 м, одночасно до 32 підключень)
  2. Зовнішня панельна антена R-Net Стріла-5 (Гармата) посиленням 2 х 20 dBi (підтримка частот 1700-2700 МГц і стандартів 3G UMTS/HSPA 2100 МГц і 4G LTE 1800/2600 МГц)
  3. Два коаксіальних антенних кабелі EuroSat RG58 опором 50 Ом довжиною по 10 метрів
  4. Два антенних перехідника SMA / F-female
  5. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн.

  Установка устаткування не складна - досить встановити антену на даху будинку і направити її на базову станцію оператора, підключити кабелі до антени і з'єднати їх з роутером за допомогою перехідників. Встановити SIM-карту в роутер, попередньо відключивши на ній запит ПІН-коду і включити пристрій. Після завантаження всіх модулів маршрутизатора підключіться до його WiFi мережі за допомогою пароля, зазначеного на наклейці.

  Для того, щоб домогтися найкращої швидкості інтернету необхідно максимально точно направити антену на передавальну вишку оператора. Якщо ви точно не знаєте де вона знаходиться потрібно обертати антену навколо своєї осі до тих пір, поки показники рівня сигналу не будуть максимальними. Робиться це так - повернути антену на 2-3 °, зафіксувати, почекати 1-2 хвилини поки вона зловить сигнал, зафіксувати показники. Повертати таким чином антену на 360° поки не знайдете найкращий сигнал.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг