Комплект мобільного 3G/4G інтернету Дачний CLASSIC Код товару 19811

 • 2 499грн

Комплект бездротового 3G/4G інтернету "Дачний CLASSIC" - класичний набір обладнання для підключення мобільного інтернету на дачі, в заміському будинку, квартирі або офісному приміщенні. Включає швидкісний 3G / 4G USB модем Anteniti E3372h-153, потужну спрямовану антену Хвильовий канал посиленням 20 dBi, коаксіальний кабель довжиною 10 метрів, антенні перехідники та всі необхідні роз'єми. Практичне рішення дозволить швидко підключити інтернет на дачі будь-якому користувачеві, встановлення та налаштування якого не вимагає спеціальних знань.

 • Опис

  Комплект бездротового 3G/4G інтернету "Дачний CLASSIC" - готове рішення для підключення 3G/4G інтернету на дачі або в заміському будинку, квартирі або офісному приміщенні. Підійде для тих користувачів, яким потрібен інтернет через мережі 3G і 4G LTE в межах міста або за містом. Відрізняється не високою ціною, простотою установки і настройки. Всі компоненти комплекту сумісні між собою, легко підключаються і настроюються без спеціальних знань і навичок.  

  Комплект 3G/4G інтернету Дачний CLASSIC включає швидкісний 3G/4G LTE USB модем, здатний працювати в мережах українських операторів Київстар, Vodafone і lifecell. Підтримує максимальну швидкість завантаження інформації в мережах 4G до 150 Мбіт/сек, WiFi роутер який дозволить розгорнути захищену WiFi мережу в будинку і прилеглої території в радіусі 20-30 метрів і одночасно підключити до мережі інтернет до 32 користувачів по бездротовому WiFi каналу, а також 4 пристрої за допомогою  мережних кабелів.

  Також в комплекті йде зовнішня спрямована 3G/4G антена посиленням 20 dBi, яка дозволить ловити сигнал мобільного оператора на відстані до 15 км від базової станції, коаксіальний кабель довжиною 10 метрів, антенні перехідники для підключення антени до модему і всі необхідні роз'єми.

  Комплект Дачний CLASSIC підійде для заміських будинків або дач, розташованих за межами міст, де відстань до базової станції оператора не перевищує 15 км.

  Комплектна антена Хвильовий канал має вузьку діаграму спрямованості, що дозволяє ловити сигнал на великих відстанях. Її потрібно максимально точно направляти в сторону передавальної вишки.

  Склад комплекту

  1. 3G / 4G LTE USB модем Anteniti E3372h-153 (швидкість до 150 Мбіт / сек, підключення зовнішньої антени, підтримка карт пам'яті microSD)
  2. WiFi маршрутизатор Netis MW5230 (WiFi 802.11 b / g / n 2,4 ГГц, до 32 користувачів одночасно, радіус дії WiFi - 50-60 метрів на відкритій місцевості, 4 LAN-порти Fast Ethernet, 1 USB порт)
  3. Зовнішня спрямована 3G/4G антена R-Net Стріла-2 (1700-2170 МГц) посиленням 20 dBi (підходить для покриття 3G UMTS 2100 МГц і 4G LTE 1800 МГц і працює на відстанях 10-15 км від базової станції)
  4. Коаксіальний кабель EuroSat RG58 довжиною 10 метрів (хвильовий опір 50 Ом, роз'єми F-male)
  5. Антенний перехідник CRC9 / F-female
  6. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн

  За допомогою обладнання, яке входить в комплект Дачний Classic до глобальної мережі можна підключити смартфони, планшети, ноутбуки, стаціонарні ПК, телевізори, ігрові приставки і т.п. Якщо в пристрої немає WiFi модуля (наприклад стаціонарний комп'ютер або телевізор), то його можна підключити за допомогою звичайного мережевого кабелю. Для цього в роутері є 4 LAN порти зі швидкістю передачі даних до 100 Мбіт/сек. По WiFi до інтернету можуть підключатися одночасно до 32 користувачів.

  Встановлення та налаштування

  Забезпечити доступом в інтернет дачний будинок або будь-яке інше приміщення і прилеглу територію за допомогою комплекту "Дачний CLASSIC" досить просто. Всі складові комплекту сумісні між собою і легко налаштовуються. Встановіть в модем SIM-карту мобільного оператора, яку ви будете використовувати для доступу в інтернет. Підключіть модем в USB порт роутера, роутер підключіть до мережі електроживлення за допомогою блоку живлення. Встановіть антену зовні будівлі (найкраще на дах, на вертикальну трубу або на кронштейн на стіну будинку, яка дивиться в напрямку передавальної вишки оператора) і направте її максимально точно на базову станцію.

  Підключіть до антени кабель. До іншого кінця кабелю підключіть антенний перехідник і з'єднайте його з відповідним антенним роз'ємом на модемі. Підключіться до WiFi мережі роутера будь-яким доступним пристроєм. Пароль на WiFi за замовчуванням - password. Для забезпечення безпеки бездротової мережі рекомендуємо змінити пароль WiFi на більш надійний. Це можна зробити в налаштуваннях роутера за адресою 192.168.1.1 в розділі Бездротовий режим - Налаштування WiFi. Якщо в будинку є пристрої, в яких немає WiFi модуля їх можна підключити до інтернету за допомогою мережевих Ethernet кабелів.

  Комплект можна легко демонтувати, коли в доступі в інтернет на дачі не буде необхідності і користуватися модемом і роутером окремо або в парі в будь-якому іншому місці, де є покриття операторів - в місті, на роботі, в поїздці по Україні або за кордон і т .п.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг