Комплект безпровідного 3G/4G інтернету Дачний FORCE Код товару 20081

 • 3 199грн

Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Дачний FORCE" - готовий набір обладнання для підключення 3G/4G інтернету на дачі, в заміському будинку, квартирі або офісному приміщенні. Включає швидкісний 4G USB модем Anteniti E3372h-153, потужну панельну MIMO антену посиленням 2 x 18 dBi, 2 коаксіальних кабелі довжиною по 10 метрів, антенні перехідники та всі необхідні роз'єми. За допомогою обладнання можливо швидко підключити інтернет на дачі будь-якому користувачеві, встановлення та налаштування якого не вимагає спеціальних знань.

 • Опис

  Комплект мобільного 4G інтернету "Дачний FORCE" - готове рішення для підключення 3G / 4G інтернету на дачі або в заміському будинку, квартирі або офісному приміщенні. Підійде для тих користувачів, яким потрібен інтернет через мережі 3G і 4G LTE в межах міста або за містом. Відрізняється простотою установки і настройки. Всі компоненти комплекту сумісні між собою, легко підключаються і настроюються без спеціальних знань і навичок.  

  Комплект 3G/4G інтернету Дачний FORCE включає швидкісний 4G LTE USB модем, здатний працювати в мережах українських операторів Київстар, Vodafone і lifecell. Підтримує максимальну швидкість завантаження інформації в мережах 4G до 150 Мбіт/сек, WiFi роутер який дозволить розгорнути захищену WiFi мережу в будинку і на  прилеглій території в радіусі 20-30 метрів і одночасно підключити до мережі інтернет до 32 користувачів по бездротовому WiFi каналу, а також 4 пристрої за допомогою мережевих кабелів.

  Також в комплекті йде зовнішня панельна 3G / 4G LTE MIMO антена посиленням 2 x 18 dBi, яка дозволить ловити сигнал мобільного оператора на відстані до 15 км від базової станції, два коаксіальних кабелі довжиною по 10 метрів, 2 антенних перехідника для підключення антени до модему і все необхідні роз'єми. Антена має широку діаграму спрямованості, що дозволяє легко орієнтувати її в просторі. Здатна ловити як прямий, так і відбитий сигнал. Підтримує технологію MIMO.

  Комплект Дачний FORCE підійде переважно для використання за межами міст на відстані до 15 км від базової станції.

  Cклад комплекту

  1. 3G/4G LTE USB модем Anteniti E3372h-153 (швидкість до 150 Мбіт/сек, підключення зовнішньої антени, підтримка карт пам'яті microSD)
  2. WiFi маршрутизатор Netis MW5230 (WiFi 802.11 b/g/n 2,4 ГГц, до 32 користувачів одночасно, радіус дії WiFi - 50-60 метрів на відкритій місцевості, 4 LAN-порти Fast Ethernet, 1 USB порт)
  3. Зовнішня панельна 3G/4G LTE MIMO антена RunBit Force 1700-2170 МГц посиленням 2 х 18 dBi (підходить для покриття 3G UMTS 2100 МГц і 4G LTE 1800/2600 МГц і працює на відстанях до 12-15 км від базової станції)
  4. Два коаксіальних кабелі EuroSat RG58 довжиною 10 метрів (хвильовий опір 50 Ом, роз'єми F-male)
  5. Два антенних перехідника CRC9 / F-female
  6. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн

  За допомогою обладнання, яке входить в комплект бездротового інтернету для дачі до глобальної мережі можна підключити смартфони, планшети, ноутбуки, стаціонарні ПК, телевізори, ігрові приставки і т.п. Якщо в пристрої немає WiFi модуля (наприклад стаціонарний комп'ютер або телевізор), то його можна підключити до мережі за допомогою Ethernet кабелю. Для цього в роутері є 4 LAN порти зі швидкістю передачі даних до 100 Мбіт/сек. За WiFi до інтернету можуть підключатися одночасно до 32 користувачів.

  Встановлення та налаштування

  Забезпечити доступом в інтернет дачний будинок або будь-яке інше приміщення і прилеглу територію за допомогою комплекту "Дачний FORCE" досить просто. Всі складові комплекту сумісні між собою і легко налаштовуються. Встановіть в модем SIM-карту мобільного оператора, яку ви будете використовувати для доступу в інтернет. Підключіть модем в USB порт роутера, роутер підключіть до мережі електроживлення за допомогою блоку живлення.

  Встановіть антену зовні будівлі (найкраще на дах, на вертикальну трубу або на кронштейн на стіну будинку, яка дивиться в напрямку передавальної вишки оператора) і направте її максимально точно на базову станцію. Підключіть до антени кабелі. До інших кінців кабелів підключіть антенні перехідники і з'єднайте їх з відповідними  антенними роз'ємами на модемі.

  Підключіться до WiFi мережі роутера будь-яким доступним пристроєм. Пароль на WiFi за замовчуванням - password. Для забезпечення безпеки бездротової мережі рекомендуємо змінити пароль WiFi на більш надійний. Це можна зробити в налаштуваннях роутера за адресою 192.168.1.1 в розділі Бездротовий режим - Налаштування WiFi. Якщо в будинку є пристрої, в яких немає WiFi модуля їх можна підключити до інтернету за допомогою мережевих кабелів.

  Комплект можна легко демонтувати, коли в доступі в інтернет на дачі не буде необхідності і користуватися модемом і роутером окремо або в парі в будь-якому іншому місці, де є покриття операторів - в місті, на роботі, в поїздці по Україні або за кордон і т.п.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг