Комплект посилення мобільного зв'язку Lintratek "Легкий" (2G GSM 900 МГц) Код товару 20305

 • 2 499грн

Комплект посилення GSM сигналу "Легкий" покращує якість голосового мобільного зв'язку у стандарті 2G GSM на частоті 900 МГц. Може використовуватись у мережах операторів Київстар, Vodafone та lifecell для невеликих приміщень до 50 м². Ідеально підійде для дач, квартир, невеликих приватних будинків як в місті, так і за межами міст, де спостерігаються проблеми з якісним стільниковим зв'язком. Включає все необхідне самостійної установки.

 • Опис

  Комплект посилення сигналу голосового мобільного зв'язку "Легкий" призначений для невеликих приміщень (квартир, дач, маленьких приватних будинків тощо), які знаходяться за межами міст або в містах, де через конструктивні особливості приміщень або їх розташування (напівпідвальні або підвальні приміщення, підземні стоянки, гаражі тощо) спостерігаються проблеми з голосовим мобільним зв'язком. За допомогою комплекту "Легкий" можна позбутися поганої чутності під час телефонних розмов по мобільному, недозвонів, обривів зв'язку. Комплект можна використовувати як в умовах міст, так і в сільській місцевості в де до базових станцій до 10 км.

  Даний комплект посилення GSM зв'язку підійде для невеликих приміщень (не більше 40-50 м²). Це можуть бути дачний будиночок, невеликий заміський будинок, квартира, невеликий магазин, кафе або інше приміщення. Устаткування працює на частоті 900 МГц і може посилювати стільниковий зв'язок у стандарті GSM 2G. У цьому стандарті працює мобільний зв'язок операторів Київстар, Vodafone та lifecell як у великих містах, так і у сільській місцевості. Якщо у вас не велике приміщення, куди важко додзвонитися на мобільний через погане покриття стільникових операторів, то комплект посилення GSM сигналу саме те, що вам потрібно. Він має демократичну ціну та включає все що потрібно.

  У комплекті все необхідне для самостійного встановлення та налаштування обладнання. Його може встановити навіть звичайний користувач, який не має відповідного досвіду чи навичок.

  Склад комплекту

  • GSM підсилювач Lintratek KW13A-GSM - 1 штука
  • Антена спрямована 2G GSM 900 посиленням 8 dbi - 1 штука.
  • Антена всеспрямована Whip Multi Band посиленням 5 dbi - 1 штука.
  • Кабель 3D-FB 50 Ом 10м мідь білий - 1 штука.

  Встановити та налаштувати комплект посилення сигналу мобільного зв'язку досить просто. Встановіть зовнішню антену зовні приміщення та направте у бік базової станції оператора зв'язку. Підключіть кабель антени до антени. Інший кінець кабелю з'єднайте з вхідним роз'ємом на репітері. До порту, що виходить, підключіть внутрішню всеспрямовану антену. Розмістіть репітер у приміщенні, де потрібно покращити якість зв'язку (наприклад, вітальня заміського будинку) так, щоб внутрішня антена могла покрити сигналом максимальну площу. Підключіть до репітера адаптер живлення та увімкніть прилад. На передній панелі репітера є дисплей з показниками рівня сигналу. Повертайте зовнішню антену в різні боки, поки на дисплеї репітера ви не досягнете максимального сигналу. Закріпіть зовнішню антену у потрібному напрямку. 

  Рекомендації

  • Не встановлюйте репітер у спальних кімнатах або вимикайте його на ніч.
  • Не вмикайте репітер без підключених зовнішньої та внутрішньої антен.
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг