WiFi ретранслятор TP-Link TL-WA750RE Код товару 19952

 • 649грн

TP-Link TL-WA750RE - універсальний повторювач WiFi сигналу, здатний передавати дані на швидкості до 150 Мбіт / сек. Обладнаний LAN портом, для підключення по мережевому кабелю пристроїв, які не мають WiFi модулів. Простий і надійний в експлуатації.

 • Опис

  TP-Link TL-WA750RE - портативний бездротовий повторювач WiFi сигналу. Основне завдання пристрою - розширення існуючої зони Wi-Fi і усунення "мертвих зон" бездротових мереж в квартирах, будинках, офісах, житлових і виробничих приміщеннях. Завдяки не більшим розмірам пристрій не займає багато місця, а харчування здійснюється прямим підключенням до розетки електроживлення.

  WiFi повторювач TP-Link TL-WA750RE підтримує режим Plug and Play, який дозволяє підключити його до існуючої WiFi мережі і налаштувати буквально в кілька торкань. На корпусі повторювача розміщений світлодіодний індикатор, за допомогою якого користувач може визначити оптимальне місце розміщення і рівень сигналу. WiFi репітер TP-Link TL-WA750RE оснащений портом Ethernet (RJ45) для підключення провідних пристроїв, такі як стаціонарні комп'ютери, мережеві принтери, ТВ-приставки, ресивери тощо Пристрій підтримує швидкість передачі даних по каналу WiFi до 150 Мбіт / сек. Має дві вбудовані антени і працює в стандартах WiFi 802.11 b / g / n.

 • Характеристики
  Розміри
  110,0 x 65,8 x 75,2 мм
  Гарантія
  24 місяці
  Кількість LAN-портів
  1
  Підтримка MIMO
  Є
  Тип пристрою
  WiFi ретранслятор
  Підтримка технологій WiFi
  802.11 n, 802.11 g, 802.11 b
  Робоча частота WiFi
  2,4 ГГц
  LAN-порт
  Є
  Кількість антен
  2
  Швидкість LAN-портів
  100 Мбит/сек
  Антена
  Внутрішня
  Швидкість WiFi
  300 Мбіт/сек
  WiFi модуль
  Є
  Підтримка Multiple SSID
  Немає
  Додаткові функції
  , , , Управління налаштуваннями через WEB-інтерфейс, Шифрування WPA-PSK/WPA2-PSK, WMM (Wi-Fi Multimedia)
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг