Всеспрямована GSM / UMTS / LTE антена Lysignal Omni посиленням 9 dBi (700-2700 МГц) Код товару 019678

 • 1 199грн

Всеспрямована 2G / 3G / 4G антена Lysignal посиленням 9 dBi. Відноситься до типу зовнішніх всеспрямованого дії. Може працювати в мережах операторів Київстар, Vodafone і Lifecell в діапазоні частот 700-2700 МГц. Коефіцієнт посилення - 9 dBi. Може використовуватися як з модемами чи роутерами, так і з підсилювачами сигналу або репітерами. Поляризація - вертикальна. Інтерфейс підключення кабелю - N-female.

 • Опис

  Зовнішня 2G / 3G / 4G антена Lysignal Omni посиленням 9 dBi відноситься до типу антен всеспрямованого дії, встановлюється зовні приміщень і служить для посилення сигналу в широкому діапазоні частот 700-2700 МГц. Може працювати в мережах операторів Київстар, Vodafone і Lifecell. Коефіцієнт посилення - 9 dBi. Поляризація - вертикальна. Інтерфейс підключення антенного кабелю - N-female. Захист від проникнення пилу і вологи - IP66.

  Антена Lysignal Omni 9 dBi може використовуватися як з 3G / 4G модемами чи роутерами, так і з підсилювачами сигналу або репітерами в стандартах зв'язку 2G GSM, 3G UMTS, 4G LTE. Підходить для міських умов, де присутня щільна міська забудови і потрібно приймати як прямий так і відбитий сигнал з різних напрямків, а також для використання за межами міст (в сільській місцевості) на видаленні 5-15 км від базової станції (в залежності від стандарту зв'язку і частоти мовлення).

  Антена виготовлена ​​з якісного ABS пластику, стійкого до несприятливих погодних умов і деструктивного впливу навколишнього середовища. У комплекті є кріплення для монтажу антени на кронштейн або трубу. Всеспрямована антена Lysignal сама по собі має не великий коефіцієнт посилення, тому найчастіше використовується в парі з підсилювачем сигналу. Для того, щоб від антени була максимальна користь, під час монтажу виберіть найкраще місце розташування відносно найближчої базової станції оператора і відрегулюйте положення антени за допомогою шкали на дисплеї підсилювача.

 • Характеристики
  Тип
  Антени мобільного зв'язку та інтернету
  Країна реєстрації бренду
  Китай
  Вид
  Всеспрямовані
  Країна-виробник товару
  Китай
  Розташування антени
  Зовнішні
  VSWR (максимум)
  2
  Розміри
  190 × 60 × 60 мм
  Вага
  0,4 кг
  Діапазон частот
  698 – 2700 МГц
  Гарантія
  12 місяців
  Посилення
  9 dBi
  Максимальна відстань передавання
  До 15 км
  Конектор
  N-female (мама)
  Опір
  50 Ом
  Довжина кабелю
  Без кабелю
  Області застосування
  Зовні приміщення
  Додаткові характеристики
  Робота в мережах операторів: Київстар, Vodafone, lifecell, Всеспрямована антена, Установка зовні приміщення, Сумісність зі стандартом: 4G (LTE, FDD) LTE-900, LTE-1800, LTE-2600, Сумісність зі стандартом: 3G (UMTS, HSPA / HSPA +) UMTS-2100, Сумісність зі стандартом: 2G (GSM, GPRS, EDGE) GSM-900, GSM-1800, Можливість монтажу на верікальную трубу або кронштейн на стіні
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг