Високочастотний роз'єм F-male (RG-58) Код товару 19732

 • 5грн

Роз'єм F-male - високочастотний роз'єм, який використовується в радіоелектроніці, системах кабельного і супутникового телебачення. Застосовується для з'єднання кабелів з різним електронним обладнанням. У системах мобільного зв'язку використовується для підключення коаксіальних кабелів до зовнішніх підсилює антен. Інтерфейс підключення - F-male (тато), тип конструктивного виконання - прямий. Сумісний з антенним кабелем RG58. Імпенданс - 75 Ом. Може працювати на частотах до 3 ГГц. Матеріал корпусу - латунь.

 • Опис

  Високочастотний роз'єм F-male для кабелю RG-58 найчастіше використовується в системах кабельного і супутникового телебачення для з'єднання високочастотного обладнання. Також даний тип роз'єму знайшов широке застосування в системах мобільного зв'язку, а саме в антенно-фідерних системах для з'єднання коаксіальних кабелів з підсилюючими антенами.

  Сумісний з коаксіальним кабелем RG58. Роз'єм F-male встановлюється на антенний кабель, який в свою чергу підключається до антен, підсилювачів, репітерів чи іншого обладнання. Роз'єм виконаний з високоякісного латунного сплаву, має хвильовий опір 75 Ом.

  Загасання сигналу на роз'ємі F-male залежно від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Загасання (дБ) 0,2 0,29 0,33 0,38

 • Характеристики
  Хвильовий опір
  75 Ом
  Роз'єм з одного боку
  F-male
  Тип виконання
  Прямий
  Тип перехідника
  Високочастотний роз'єм
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг