Перехідник F-male / F-male Код товару 19730

 • 15грн

Високочастотний перехідник F-male / F-male призначений для з'єднання радіоелектронних пристроїв з інтерфейсами F і використовується з різним високочастотним обладнанням 3G / 4G LTE, Wi-Fi, Wi-Max. Розрахований на опір 75 Ом і роботу до 3 ГГц. Має високу довговічність і низьке значення КСВ.

 • Опис

  Високочастотний перехідник F-male / F-male застосовується для з'єднання радіоелектронних пристроїв з інтерфейсами F. Часто використовується в різному мережевому обладнання (наприклад антенно-фідерних системах, а також системах кабельного телебачення) для підключення зовнішніх підсилюютчих антен. Також використовується в іншому Wi-Fi, Wi-Max, 3G / 4G LTE обладнанні для з'єднання приладів з різними інтерфейсами підключення.

  З обох юоків має інтерфейсний роз'єм F-male (тато, штекер, вилка). Перехідник виконаний з якісного сплаву латуні і покритий тонким шаром нікелю. Перехідник F-male на F-male має хвильовий опір 75 Ом і низьке значення КСВ - не більше 1,5. Сумісний з різними типами кабелів, такими як RG58, RG59 та ін.

  Загасання сигналу на переходнике F-male / F-male в залежності від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Загасання (дБ) 0,45 0,56 0,59 0,63

 • Характеристики
  Марка кабелю
  Без кабелю
  Хвильовий опір
  75 Ом
  Роз'єм з іншого боку
  F-male
  Роз'єм з одного боку
  F-male
  Тип виконання
  Прямий
  Тип перехідника
  Високочастотний перехідник
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг