Перехідник N-male / SMA-female Код товару 19726

 • 99грн

Високочастотний перехідник N-male / SMA-female призначений для з'єднання радіоелектронних пристроїв з інтерфейсами SMA і N і використовується з різним високочастотним обладнанням 3G / 4G LTE, Wi-Fi, Wi-Max. Розрахований на опір 50 Ом і роботу до 18 ГГц. Має високу довговічність і низьке значення КСВ.

 • Опис

  Високочастотний перехідник N-male / SMA-female застосовується для з'єднання радіоелектронних пристроїв з інтерфейсами N і SMA. Часто використовується в різному мережевому обладнання (наприклад підсилювачах сигналу) для підключення зовнішніх підсилюютчих антен. Також використовується в іншому Wi-Fi, Wi-Max, 3G / 4G LTE обладнанні для з'єднання приладів з різними інтерфейсами підключення.

  З одного боку має інтерфейсний роз'єм N-male (тато, штекер, вилка), з іншого - роз'єм SMA-female (мама, розетка, гніздо). Перехідник виконаний з якісного сплаву латуні і покритий тонким шаром нікелю. Центральна жила - позолочена. Перехідник N-male на SMA-female має хвильовий опір 50 Ом і низьке значення КСВ - не більше 1,3. Сумісний з кабелем RG58.

  Загасання сигналу на переходнике N-male / SMA-female в залежності від частоти:

  Частота (МГц) 900 1800 2100 2600
  Загасання (дБ) 0,21 0,29 0,32 0,36

 • Характеристики
  Марка кабелю
  Без кабелю
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Роз'єм з іншого боку
  SMA-female
  Роз'єм з одного боку
  N-male
  Тип виконання
  Прямий
  Тип перехідника
  Високочастотний перехідник
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг