Кронштейн для 3G / 4G антени CU-20-28-2.0 універсальний Код товару 19946

 • 149грн

Кронштейн для 3G / 4G антени CU-20-28-2.0 призначений для кріплення підсилює антени на стіну зовні будівлі. Винос від стіни - 20 см, діаметр труби - 28 мм, матеріал - оцинкована сталева труба, покрита порошковою фарбою. Має компактні розміри і не велику вагу. Підходить для установки підсилюють 3G / 4G антен в будинках, квартирах, офісах і інших приміщеннях.

 • Опис

  Кронштейн для 3G / 4G антени CU-20-28-2.0 - служить для установки зовнішньої 3G / 4G антени в квартирі, заміському будинку, офісі, на дачі або будь-якому іншому місці. На такий кронштейн можна встановлювати будь-яку антену - телевізійну, для стільникового зв'язку або мобільного інтернету, WiFi антену і т.п.

  Кронштейн виконаний з міцного матеріалу - оцинкованої сталі, покритої порошковою фарбою. Має компактні розміри і не велику вагу. Кріпиться до стіни за допомогою дюбелів (не йдуть в комплекті). Винос від стіни - 20 см. Діаметр труби - 28 мм.

  За допомогою такого антенного кронштейна можна легко встановити антену в зручному місці на зовнішній стіні і потім направити її в бік передавальної станції оператора. На такий кронштейн можна наприклад встановити і спрямовану антену типу "Хвильовий канал" і панельну антену практично будь-якої конструкції.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг