Кронштейн для 3G / 4G MIMO антени CX-MIMO-20-2.0 Код товару 19949

 • 249грн

V-подібний кронштейн для 4G MIMO антени CX-MIMO-20-2.0 призначений для установки двох підсилюють спрямованих антен "Хвильовий канал" (Yagi) на щоглу зовні будівлі. Має дві ортогональні осі. Матеріал - сталь, покрита порошковою фарбою. Відрізняється компактними розмірами і не більшою вагою. Підходить для установки підсилюють 3G / 4G антен на щоглу в заміських будинках, квартирах, офісах і інших приміщеннях.

 • Опис

  V-подібний кронштейн для 4G MIMO антен Yagi CX-MIMO-20-2.0 - служить для установки відразу двох направлених антен Хвильовий канал на одну трубу. Такі дві антени, встановлені під кутом 45° до горизонту і під кутом 90° один до одного створюють аналог MIMO антени з досить великим посиленням сигналу. Можуть ефективно працювати на великих відстанях до базової станції (20-25 км) і сприяють як посилення сигналу, так і збільшення швидкості прийому і передачі даних.

  Кронштейн виконаний з оцинкованої сталі, покритої порошковою фарбою. Кріпиться на вертикальну трубу за допомогою сталевого хомута (йде в комплекті). Діаметр труби - 20 мм.

  За допомогою такого антенного кронштейна можна легко встановити на вертикальну трубу на даху будівлі дві підсилюють антени "Хвильовий канал", які при установці під кутом 90 градусів один до одного будуть працювати аналогічно MIMO антени.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг