GSM репітер Lintratek KW16L-GSM (900 МГц) Код товару 19437

 • 2 499грн

Lintratek KW16L-GSM - не дорогий підсилювач сигналу голосового мобільного зв'язку (ще такі пристрої називають GSM репітери), який працює на частоті 900 МГц і може використовуватися в мережах операторів Київстар, Vodafone, lifecell. Максимальний коефіцієнт підсилення - 65 Дб, площа покриття - до 250 м², вихідна потужність - 16 dBm. Захист від пилу і вологи за стандартом IP40.

 • Опис

  GSM репитер Lintratek KW16L-GSM 900 призначений для посилення слабкого сигналу і поліпшення якості голосового мобільного зв'язку на частоті 900 МГц. Використовується в місцях, де є проблеми з покриттям стільникових мереж - віддалені населені пункти, напівпідвальні або підвальні приміщення в містах, підземні паркінги, торгові, складські або виробничі приміщення, де погана якість зв'язку обумовлено розташуванням приміщення, конструктивними особливостями або матеріалами стін і перекриттів.

  Підсилювач Lintratek KW16L-GSM працює на частоті 900 МГц і може використовуватися для посилення сигналу в мережах операторів Київстар, Vodafone або lifecell. Максимальний коефіцієнт підсилення - 65 Дб, вихідна потужність 16 dBm, площа покриття - близько 250 м².

  Для з'єднання з зовнішньою і внутрішньою антенами використовується інтерфейсний роз'єм N-female. На передній панелі підсилювача є монохромний дисплей, куди виводиться інформація про рівень сигналу і деякі інші параметри за допомогою яких можна самостійно налаштувати підсилювач.

 • Характеристики
  Гарантія
  12 місяців
  Захист від вологи
  IP40
  Діапазон частот
  900 МГц
  Коефіцієнт підсилення
  65 Дб
  Інтерфейс підключення
  N-female
  Площа покриття
  250 м²
  Стандарт зв'язку
  GSM
  Споживана потужність
  4 Вт
  Підтримка операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Дисплей
  Є
  Вихідна потужність
  16 dBm
  Рівень шуму
  < 3 Дб
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Тип пристрою
  Ретранслятор
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг