GSM/LTE репітер Lintratek KW20L-DCS (1800 МГц) Код товару 19367

 • 2 999грн

Lintratek KW20L-DCS - потужний однодіапазонні підсилювач сигналу мобільного зв'язку, здатний працювати в стандартах 2G GSM / 4G LTE на частоті 1800 МГц. Підходить для мереж операторів Київстар, Vodafone, Lifecell. Максимальне посилення - 70 Дб. Вихідна потужність - 20 dBm. Площа покриття ~ 300 м². Дисплей з індикацією рівня сигналу і стану мережі. Відрізняється низьким споживанням енергії.

 • Опис

  Підсилювач сигналу мобільного зв'язку Lintratek KW20L-DCS працює на частоті 1800 МГц в стандартах 2G GSM і 4G LTE. За допомогою цього пристрою можна поліпшити слабкий сигнал GSM і підвищити якість голосового зв'язку на частоті 1800 МГц. Слід пам'ятати, що мережі 2G 1800 МГц розгорнуті тільки в великих містах. Зате мережу 4G LTE-1800 розгорнуто не тільки у великих містах, а й в дрібних населених пунктах, де Lintratek KW20L-DCS допоможе домогтися більш високих швидкостей передачі даних в мережах 4G.

  Lintratek KW20L-DCS має посилення до 70 Дб із максимальною вихідною потужністю 20 dBm. Ці параметри дозволяють забезпечувати стабільне покриття сигналу на площах до 300 м². Репітер часто використовується як в міських умовах, де встановлюється в офісних, торгових і складських приміщеннях, так і в сільській місцевості, де служить для посилення сигналу 4G і збільшення швидкості передачі даних операторів Київстар, Vodafone, lifecell.

  На передній панелі Lintratek KW20L-DCS розташовується РК дисплей, куди виводиться інформація про стан мережі і рівні сигналу. За допомогою цих показників не складно налаштувати пристрій навіть не досвідченому користувачеві.

 • Характеристики
  Гарантія
  12 місяців
  Захист від вологи
  IP40
  Діапазон частот
  1800 МГц
  Коефіцієнт підсилення
  70 Дб
  Інтерфейс підключення
  N-female
  Площа покриття
  300 м²
  Стандарт зв'язку
  GSM, LTE
  Споживана потужність
  15 Вт
  Підтримка операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Дисплей
  Є
  Вихідна потужність
  20 dBm
  Рівень шуму
  < 6 Дб
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Тип пристрою
  Ретранслятор
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг