GSM/LTE репітер Lintratek KW25F-DCS (1800 МГц) Код товару 18877

 • 3 999грн

Lintratek KW25F-DCS підсилювач мобільного зв'язку GSM / LTE. Діапазон частот: Downlink - 1805 ~ 1880 МГц, Uplink - 1710 ~ 1 785 МГц. Коефіцієнт посилення: Downlink - 75 дБ, Uplink - 70 дБ. Площа покриття 1000 м². Стандарт зв'язку: GSM / LTE 1800 МГц. Захист від вологи: IP40. Тип ВЧ роз'єму для підключення кабелю: N-female.

 • Опис

  Lintratek KW25F-DCS - підсилювач сигналу мобільного зв'язку, що працює на частоті 1800 МГц, який в залежності від поставленого завдання може покращувати якість голосового мобільного зв'язку 2G GSM або збільшувати швидкість бездротового інтернету в стандарті 4G LTE.

  Незважаючи на те, що сигнал зв'язку GSM на частоті 1800 МГц у порівнянні з сигналом на частоті 900 МГц гірше проходить через перешкоди (стіни і т.д.), саме частота 1800 МГц найчастіше використовуються в умовах великих міст. Обумовлено це тим, що вишки, що працюють на даній частоті, у великому місті здатні забезпечити більш високу пропускну здатність і більшу ємність мережі. В умовах перебування великої кількості абонентів на одиницю площі саме цей фактор є основним для операторів зв'язку. Радіохвилі на частоті 1800 МГц мають гірші показники проникнення, ніж на частоті 900 МГц. Тому навіть в умовах міста в різних будівлях можуть спостерігатися проблеми з мобільним зв'язком, які обумовлені конструкцією приміщення, матеріалами стін і перекриттів і т.п.

  Саме з вищевикладених причин в деяких випадках можна спостерігати проблеми з пошуком сигналу навіть у великому місті, де, здавалося б, такого спостерігатися не повинно. Якраз цю проблему і вирішує підсилювач сигналу Lintratek KW25F-DCS. Його потужності вистачає на те, щоб покрити приміщення загальною площею до 1000 м². А це підкреслює доцільність використання даного підсилювача наприклад, у великих бізнес-центрах, ресторанах, на паркінгах, на підприємствах. Крім того, даний ретранслятор має авторегулювання посилення (AGC), завдяки якому сигнал посилюється рівно до того рівня, який необхідний для коректної роботи мобільного пристрою.  

  У користувача є також можливість здійснити ручне регулювання посилення сигналу (MGC). І хоча в більшості випадків на практиці ця опція не використовується, проте дає можливість в деяких ситуаціях домогтися більш точному регулюванню. Важливо також зазначити що даний ретранслятор може використовуватися не тільки в місті, адже найбільші оператори України мають у своєму розпорядженні базові станції, що працюють на частоті 1800 МГц і в сільській місцевості також. Крім того, саме ця частота використовується в мережах 4G в Україні.

  Lintratek KW25F-DCS характеризується коефіцієнтом посилення 70/75 дБ (UpLink / DownLink) і вихідною потужністю 20/27 ± 2 дБм. Площа покриття - до 1000 м² (при використанні декількох внутрішніх антен).

 • Характеристики
  Гарантія
  12 місяців
  Захист від вологи
  IP40
  Діапазон частот
  1800 МГц
  Коефіцієнт підсилення
  75 Дб
  Інтерфейс підключення
  N-female
  Габарити
  250 x 145 x 53 мм
  Вага
  1500 грам
  Площа покриття
  1000 м²
  Стандарт зв'язку
  LTE
  Споживана потужність
  20 Вт
  Підтримка операторів
  Київстар, Vodafone, Lifecell
  Дисплей
  Немає
  Вихідна потужність
  20 dBm
  Рівень шуму
  < 6 Дб
  Хвильовий опір
  50 Ом
  Тип пристрою
  Ретранслятор
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг