Комплект бездротового 3G/4G інтернету Huawei "Кращий Force" Код товару 19844

 • 4 499грн
  4 299грн

Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Кращий Force" - продуктивне і швидкісне рішення для забезпечення інтернетом заміського будинку постійного проживання, квартири, офісу або будь-якого іншого об'єкта, що знаходиться за межами міст. Комплект включає швидкісний гігабітний 3G / 4G LTE WiFi маршрутизатор, потужну панельну MIMO антену посиленням 18 dBi, коаксіальний кабель і антенні перехідники. Легко підключається і настроюється. Забезпечує можливість підключення до 64 пристроїв по WiFi і 4 пристроїв по Ethernet кабелям, а також підключення телефону, USB накопичувача або мережевого принтера.

 • Опис

  Комплект бездротового інтернету "Кращий Force" - це продуктивне рішення для заміського будинку. Підійде для використання в приватних будинках, дачах, квартирах, офісах і інших об'єктах, де потрібно підключити кілька пристроїв до інтернету через мережі 3G або 4G LTE на максимально високій швидкості і де потрібна установка зовнішньої підсилюючої антени через віддаленість об'єкту від базових станцій стільникових операторів.

  Комплект бездротового інтернету для заміського будинку "Кращий Force" підійде для не великих і середніх будинків, квартир або офісів площею 100-200 м², для серфінгу в інтернеті, перегляду різного відеоконтенту на Youtube і інших відеохостингах, онлайн кінотеатрах, інтернет-телебачення, віддаленого відеоспостереження, обміну файлами великого розміру, спілкування в соціальних мережах, віддаленої роботи, навчання і інших задач. З його допомогою можна забезпечити бездротовим інтернетом заміський будинок і підключати до глобальної мережі різні прилади не тільки по WiFi, а й за допомогою мережних Ethernet кабелів, а також зовнішній жорсткий диск, флешку або мережевий принтер.

  Комплект 4G інтернету "Кращий Force" дозволить забезпечити високошвидкісне підключення до інтернету різних пристроїв - стаціонарних ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів, телевізорів, ігрових приставок, камер відеоспостереження і т.п. і забезпечить швидку передачу даних завдяки дводіапазонному гігабітному WiFi модулю, гігабітним LAN-портам і швидкому вбудованому модему LTE Cat.6. Він відрізняється високою продуктивністю в роботі і простотою налаштування.

  До складу комплекту бездротового інтернету "Кращий Force" входить стаціонарний 3G / 4G LTE WiFi роутер Huawei E5186s з підтримкою агрегації частот і максимальною швидкістю завантаження даних в мережах LTE до 300 Мбіт/сек. До нього по WiFi можуть одночасно підключитися до 64 пристроїв, а також до 4 пристроїв по LAN-кабелю. Роутер підтримує стандарт WiFi 5 802.11ac 2,4 + 5 ГГц зі швидкістю обміну даними по бездротовому каналу понад 1 Гбіт/сек і оснащений 4 гігабітними LAN-портами. Антена, яка входить в комплект може ловити як прямий так і відбитий сигнал на відстанях до 15-17 км від базової станції, має широку діаграму спрямованості і дозволяє легко орієнтувати її в просторі. Підтримується технологія MIMO. Також в комплекті кріплення для монтажу антени на дах будинку, коаксіальний кабель і всі необхідні перехідники. 

  Комплект підійде для використання як в міських умовах, так і за межами міст, на відстанях до 15-17 км від базової станції.

  Склад комплекту

  1. 4G LTE WiFi роутер Huawei E5186s (підтримка стандартів 3G UMTS і 4G LTE, максимальна швидкість до 300 Мбіт/сек, 4 LAN-порти Gigabit Ethernet, 1 порт USB 2.0, два телефонних порти, підтримка стандарту WiFi 5 IEEE 802.11ac 2,4 ГГц + 5 ГГц, радіус дії - до 50 м, одночасно до 64 підключень)
  2. Панельна 3G/4G LTE антена Runbit Force MIMO посиленням 2 х 18 dBi (підходить для об'єктів, що перебувають як у містах, так і за межами міст, віддалених від базових станцій операторів на відстані до 15-17 км, підтримує діапазон частот 1700-2700 МГц і може працювати в стандартах 3G UMTS 2100 МГц і 4G LTE 1800, LTE 2600 МГц)
  3. 2 коаксіальних антенних кабелі EuroSat RG58 опором 50 Ом довжиною по 10 метрів
  4. 2 антенних перехідника SMA / F-female
  5. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн.

  Встановлення та налаштування

  Комплект не складно встановити і налаштувати самостійно. Встановіть антену на дах будинку на вертикальну трубу і спрямуйте в сторону базової станції обраного мобільного оператора. Панельна антена має широку діаграму спрямованності, тому її достатньо направити в бік передаючої вишки. Підключіть до роз'ємів на антені кабель, до протилежних кінців кабелю підключіть антенні перехідники та з'єднайте їх з відповідними роз'ємами на роутері.

  Вставте в роутер SIM-карту мобільного оператора, попередньо відключивши на ній запит PIN-коду. Увімкніть роутер в мережу електроживлення за допомогою комплектного адаптера на 220 В. Увімкніть живлення роутера, перевівши вимикач у положення ON. Дочекайтеся завантаження всіх модулів пристрою (1-2 хвилини).

  Підключіться до WiFi мережі за допомогою пароля, який вказаний на наклейці на роутері (WiFi key). Користуйтеся інтернетом.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг