Комплект бездротового 3G/4G інтернету Huawei "Кращий Lite" Код товару 19846

 • 3 999грн

Комплект бездротового 4G інтернету "Кращий Lite" - практичне рішення для забезпечення інтернетом заміського будинку постійного проживання, квартири, офісу, магазину, складу або будь-якого іншого об'єкта, що знаходиться в місті або за його межами. Комплект включає швидкісний гігабітний 4G LTE WiFi маршрутизатор, панельну MIMO антену посиленням 2 x 15 dBi, коаксіальний кабель і антенні перехідники. Легко підключається і настроюється. Забезпечує можливість підключення до 64 пристроїв по WiFi і 4 пристроїв по Ethernet кабелям, а також підключення телефону, USB накопичувача або мережевого принтера.

 • Опис

  Комплект бездротового інтернету "Кращий Lite" - це швидкісний і продуктивне рішення для заміського будинку, квартири або офісу. Підійде для використання в приватних будинках, дачах, квартирах, офісах, торгових приміщеннях та інших об'єктах, де потрібно підключити кілька пристроїв до інтернету через мережі 3G або 4G LTE на максимально високій швидкості і де потрібна установка зовнішньої підсилюючої  антени через віддаленість об'єкту від базових станцій стільникових операторів.

  Комплект "Кращий Lite" підійде для не великих і середніх будинків, квартир або офісів площею 50-200 м², для серфінгу в інтернеті, перегляду різного відеоконтенту на Youtube і інших відеохостингах, відеофайлів у онлайн кінотеатрах, інтернет-телебачення, віддаленого відеоспостереження, обміну файлами великого розміру , спілкування в соціальних мережах, віддаленої роботи, навчання та інших завдань. З його допомогою можна забезпечити бездротовим інтернетом заміський будинок і підключати до глобальної мережі різні прилади не тільки по WiFi, а й з мережних кабелів, а в разі використання роутера з USB-портом - ще і зовнішнього жорсткого диска, флешки або мережевого принтера.

  Комплект 4G інтернету "Кращий Lite" дозволить забезпечити високошвидкісне підключення до інтернету різних пристроїв - стаціонарних ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів, телевізорів, ігрових приставок і т.п. і забезпечить швидку передачу даних завдяки дводіапазонному гігабітному WiFi модулю, гігабітним LAN-портам і швидкому вбудованому модему LTE Cat.6. Він відрізняється високою продуктивністю в роботі і простотою настройки.

  До складу комплекту входить стаціонарний 4G LTE WiFi роутер Huawei E5186s з підтримкою агрегації частот і максимальною швидкістю завантаження даних в мережах LTE до 300 Мбіт/сек. До нього по WiFi можуть одночасно підключитися до 64 користувачів, а також до 4 пристроїв по LAN-кабелю. Роутер підтримує стандарт WiFi 5 802.11ac 2,4 + 5 ГГц зі швидкістю обміну даними по бездротовому каналу понад 1 Гбіт/сек і оснащений 4 гігабітними LAN-портами.

  У комплекті панельна антена R-Net Квадрат посиленням 2 x 15 dBi. Вона має широкі  кути огляду і здатна ловити як прямий, так і відбитий сигнал. Підтримується технологія MIMO. Також в комплекті кріплення для монтажу антени на дах будинку, коаксіальний кабель і всі необхідні перехідники.

  Цей варіант підійде як для використання в умовах міста, так і для заміських будинків або дач, на відстанях до 10 км від передавальної станції оператора.

  Склад комплекту

  1. 4G LTE WiFi роутер Huawei E5186s (підтримка стандартів 3G UMTS і 4G LTE, максимальна швидкість до 300 Мбіт / сек, 4 LAN-порту Gigabit Ethernet, 1 порт USB 2.0, два телефонних порту, підтримка стандарту WiFi 5 IEEE 802.11ac 2,4 ГГц + 5 ГГц, радіус дії - до 50 м, одночасно до 64 підключень)
  2. Панельна 3G / 4G LTE MIMO антена R-Net Квадрат посиленням 2 х 15 dBi (підходить для об'єктів, що перебувають як у містах, так і за межами міст, віддалених від базових станцій операторів на відстані до 10 км, підтримує діапазон частот 1700-2700 МГц і може працювати в стандартах 3G UMTS-2100 і 4G LTE-1800, LTE-2600)
  3. 2 коаксіальних антенних кабелі EuroSat RG58 опором 50 Ом довжиною по 10 метрів
  4. 2 антенних перехідника SMA / F-female
  5. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн.

  Встановлення та налаштування

  Комплект не складно встановити і налаштувати самостійно. Встановіть антену на дах будинку на вертикальну трубу і направте в сторону базової станції обраного мобільного оператора. Антена R-Net Квадрат 15 Дб є ширококутною тому її досить просто направити в сторону вишки. Підключіть до роз'ємів на антені кабель, до протилежних кінців кабелю підключіть антенні перехідники та з'єднайте їх з відповідними роз'ємами на роутері.

  Вставте в роутер SIM-карту мобільного оператора, попередньо відключивши на ній запит PIN-коду. Увімкніть роутер в мережу електроживлення за допомогою комплектного адаптера на 220 В. Увімкніть живлення роутера, перевівши вимикач у положення ON. Дочекайтеся завантаження всіх модулів пристрою (1-2 хвилини).

  Підключіться до WiFi мережі за допомогою пароля, який вказаний на наклейці на роутері (WiFi key). Користуйтеся інтернетом.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг