Комплект мобільного 3G/4G інтернету Huawei "Кращий ULTRA" Код товару 19845

 • 4 199грн

Комплект бездротового 3G / 4G інтернету "Кращий ULTRA" - оптимальне рішення для забезпечення інтернетом заміського будинку постійного проживання, квартири, офісу або будь-якого іншого об'єкта, що знаходиться за межами міст. Комплект включає швидкісний гігабітний 3G / 4G LTE WiFi маршрутизатор, потужну спрямовану MIMO антену підсиленням 20 dBi, коаксіальний кабель і антенні перехідники. Легко підключається і налаштовується. Забезпечує можливість підключення до 64 пристроїв по WiFi і 4 пристроїв по Ethernet кабелям, а також підключення телефону, USB накопичувача або мережевого принтера.

 • Опис

  Комплект бездротового інтернету "Кращий ULTRA" - швидкісне і продуктивне рішення для заміського будинку. Підійде для використання в приватних будинках, дачах, квартирах, офісах і інших об'єктах, де потрібно підключити кілька пристроїв до інтернету через мережі 3G або 4G LTE на максимально високій швидкості і де потрібна установка зовнішньої підсилюючої антени через віддаленість об'єкта від базових станцій стільникових операторів.

  Комплект бездротового інтернету для заміського будинку "Кращий ULTRA" підійде для не великих і середніх будинків, квартир або офісів площею 100-200 м², для серфінгу в інтернеті, перегляду різного відеоконтенту на Youtube і інших відеохостінгах, завантаження відеофайлів, перегляду онлайн кінотеатрів, інтернет-телебачення, віддаленого відеоспостереження, обміну файлами великого розміру, спілкування в соціальних мережах, віддаленої роботи, навчання та інших завдань. З його допомогою можна забезпечити бездротовим інтернетом заміський будинок і підключати до глобальної мережі різні прилади не тільки по WiFi, а й за допомогою мережевого Ethernet кабелю, а також зовнішньій жорсткий диск, флешку або мережевий принтер.

  Комплект 4G інтернету "Кращий ULTRA" дозволить забезпечити високошвидкісне підключення до інтернету різних пристроїв - стаціонарних ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів, телевізорів, ігрових приставок, відеокамер віддаленого відеоспостереження і т.п. і забезпечить швидку передачу даних завдяки дводіапазонному гігабітному WiFi модулю, гігабітним LAN-портам і швидкому вбудованому модему LTE Cat.6. Він відрізняється високою продуктивністю в роботі і простотою налаштування.

  До складу комплекту бездротового інтернету "Кращий ULTRA" входить стаціонарний 3G / 4G LTE WiFi роутер Huawei E5186s з підтримкою агрегації частот і максимальною швидкістю завантаження даних в мережах LTE до 300 Мбіт/сек. До нього по WiFi можуть одночасно підключитися до 64 пристроїв, а також до 4 пристроїв по LAN-кабелю. Роутер підтримує стандарт WiFi 5 802.11ac 2,4 + 5 ГГц зі швидкістю обміну даними по бездротовому каналу понад 1 Гбіт/сек і оснащений 4 гігабітними LAN-портами. Також в комплекті потужна спрямована антена R-Net Стріла-5 MIMO посиленням 24 dBi з підтримкою технології MIMO. У комплекті іде кріплення для монтажу антени на дах будинку, коаксіальний кабель і всі необхідні перехідники. 

  Цей варіант варто купити тим, хто планує встановити інтернет за містом, де до базової станції оператора відстань в межах 15-20 км. Включає потужну спрямовану антену яка буде підсилювати сигнал оператора на значній відстані від передавальної вишки і забезпечить стабільний прийом і високу швидкість інтернету. Має вузьку діаграму спрямованності, тому її варто максимально точно направляти на базову станцію оператора. Підтримується технологія MIMO.

  Cклад комплекту

  1. 4G LTE WiFi роутер Huawei E5186s (підтримка стандартів 3G UMTS і 4G LTE, максимальна швидкість до 300 Мбіт/сек, 4 LAN-порту Gigabit Ethernet, 1 порт USB 2.0, два телефонних порту, підтримка стандарту WiFi 5 IEEE 802.11ac 2,4 ГГц + 5 ГГц, радіус дії - до 50 м, одночасно до 64 підключень)
  2. Спрямована 3G / 4G LTE антена R-Net Стріла-5 MIMO (Гармата) посиленням 2 х 20 dBi (підходить для об'єктів, що перебувають за межами міст, віддалених від базових станцій операторів на відстані до 20 км, підтримує діапазон частот 1720-2170 МГц і може працювати в стандартах 3G UMTS 2100 МГц і 4G LTE 1800 МГц)
  3. 2 коаксіальних антенних кабелі EuroSat RG58 опором 50 Ом довжиною по 10 метрів
  4. 2 антенних перехідника SMA / F-female
  5. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн.


  Встановлення та налаштування

  Комплект не складно встановити і налаштувати самостійно. Встановіть антену на дах будинку на вертикальну трубу і направте в сторону базової станції обраного мобільного оператора. Антена R-Net Стріла-5 MIMO є вузьконаправленою. Її потрібно точно спрямовувати на базову станцію оператора. Підключіть до роз'ємів на антені кабель, до протилежних кінців кабелю підключіть антенні перехідники та з'єднайте їх з відповідними роз'ємами на роутері.

  Вставте в роутер SIM-карту мобільного оператора, попередньо відключивши на ній запит PIN-коду. Увімкніть роутер в мережу електроживлення за допомогою комплектного адаптера на 220 В. Увімкніть живлення роутера, перевівши вимикач у положення ON. Дочекайтеся завантаження всіх модулів пристрою (1-2 хвилини).

  Підключіться до WiFi мережі за допомогою пароля, який вказаний на наклейці на роутері (WiFi key). Користуйтеся інтернетом.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг