Комплект бездротового 3G/4G інтернету ZyXel "Оптимальний PRO" Код товару 19833

 • 3 699грн

Комплект мобільного 3G / 4G інтернету "Оптимальний PRO" - оптимальне рішення для забезпечення інтернетом дачі, заміського будинку, квартири, офісу або будь-якого іншого об'єкта, що знаходиться як в місті, так і за його межами. Включає продуктивний 4G LTE WiFi маршрутизатор ZyXel LTE3202-M430, зовнішню антену Runbit Force MIMO 2x18 dBi, два коаксіальних кабелі по 10 метрів і всі необхідні перехідники. Легко підключається і настроюється. Забезпечує можливість підключення до 16 пристроїв по WiFi і 4 пристроїв по Ethernet кабелям.

 • Опис

  Комплект бездротового інтернету "Оптимальний PRO" підійде для використання в міських квартирах або офісах, а також в заміських будинках, дачах і інших об'єктах, де потрібно підключити кілька пристроїв до інтернету через мережі 3G або 4G LTE операторів мобільного зв'язку і де потрібна установка зовнішньої підсилюючої антени по причині віддаленості об'єкту від базових станцій стільникових операторів.

  Устаткування дозволить забезпечити підключення до інтернету різних пристроїв - стаціонарних ПК, ноутбуків, планшетів, смартфонів, телевізорів, ігрових приставок і т.п. і забезпечить високу швидкість прийому і передачі даних. Комплект відрізняється простотою налаштування і високою продуктивністю в роботі.

  Цей варіант більше підійде для використання за містом на відстанях до 15 км від вишки оператора.

  Склад комплекту

  1. 4G LTE WiFi роутер ZyXel LTE3202-M430 (підтримка стандартів 3G UMTS і 4G LTE, максимальна швидкість до 150 Мбіт/сек, 4 LAN-порту Fast Ethernet, підтримка стандарту WiFi 4 IEEE 802.11 b/g/n 2,4 ГГц, радіус дії - до 50 м, одночасно до 16 підключень)
  2. Панельна 3G / 4G LTE MIMO антена RunBit Force MIMO посиленням 2 х 18 dBi (підтримка стандартів LTE-1800, LTE-2600, UMTS-2100)
  3. 2 коаксіальних антенних кабелі EuroSat RG58 опором 50 Ом довжиною по 10 метрів
  4. 2 антенних перехідника SMA / F-female
  5. Сталевий хомут для кріплення антени на вертикальну трубу або кронштейн.

  Комплект бездротового інтернету "Оптимальний PRO" підійде для не великих і середніх будинків, квартир або офісів площею 50-150 м², для серфінгу в інтернеті, перегляду відеоконтенту на Youtube, перегляду фільмів в онлайн кінотеатрах, телебачення, спілкування в соціальних мережах, віддаленої роботи або навчання і інших завдань. З його допомогою можна підключати до мережі інтернет різні пристрої не тільки по WiFi, а й за допомогою мережевих Ethernet кабелів.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг