Комплект посилення мобільного зв'язку 2G/3G/4G LTE InterGSM Універсальний PRO Premium (900/1800/2100 МГц) Код товару 20309

 • 7 999грн

Комплект посилення мобільного зв'язку 2G GSM та 3G/4G інтернету InterGSM "Універсальний PRO Premium" - універсальне рішення для покращення зв'язку в заміських будинках та інших об'єктах, що знаходяться у зонах поганого покриття мобільних операторів. Включає потужний тридіапазонний підсилювач сигналу, зовнішню спрямовану та внутрішню панельну антени, а також всі необхідні кабелі та роз'єми. Може посилювати як голосовий мобільний зв'язок 2G GSM 900/1800 МГц, так і інтернет у стандартах 3G 2100 МГц та 4G LTE 900/1800 МГц. Повністю готовий до монтажу та використання.

 • Опис

  Комплект посилення мобільного зв'язку "Універсальний PRO Premium" призначений для комплексного вирішення проблем зі стільниковим зв'язком, які можуть виникати в різних заміських об'єктах (будинках, дачах, торгових, виробничих та складських приміщеннях тощо) через погане покриття стільникових мереж та значне віддалення від базових станцій.

  За допомогою комплекту "Універсальний PRO Premium" можна покращити якість голосового зв'язку (у стандарті 2G GSM на частотах 900 та 1800 МГц), а також посилити якість прийому сигналу та збільшити швидкість передачі даних бездротового інтернету у стандартах 3G UMTS 2100 МГц та 4G LTE 900/1800 МГц. Комплект включає все необхідне обладнання - потужний тридіапазонний підсилювач сигналу, зовнішню та внутрішню антени, з'єднувальні кабелі та роз'єми, щоб користувач міг встановити та налаштувати все обладнання та отримати набагато кращу якість стільникового зв'язку.

  У комплекті йде зовнішня спрямована антена Oserjep LPDA посиленням 10 dBi. Вона має досить широкі кути огляду як по вертикалі, так і по горизонталі, за рахунок чого її легко орієнтувати на базову станцію. Встановлюється ззовні приміщення.

  Внутрішня антена панельного типу Oserjep посиленням 7 dBi має широкий кут огляду порядку 60-70°. Встановлюється усередині приміщення. Вона відноситься до типу спрямованих і ретранслюватиме сигнал туди, куди її направити (у межах встановленого кута огляду).

  Кабель Premium - це високоякісний коаксіальний антенний кабель RG-8 опором 50 Ом, що відрізняється низькими втратами сигналу (загасання на частотах: 900 МГц - 0,13 Дб/м, 1800 ГГц - 0,19 Дб/м, 2100 МГц Дб/м, 2600 МГц – 0,24 Дб/м).

  Склад комплекту

  • Потужний тридіапазонний 2G GSM/3G UMTS/4G LTE репітер InterGSM TriBand Model 990 з підтримкою стандартів GSM-900, GSM-1800, UMTS-2100, 4G LTE-900, LTE-1800. Може посилювати як голосовий мобільний зв'язок, так і бездротовий інтернет 3G/4G.
  • Зовнішня спрямована логоперіодична широкодіапазонна LPDA антена посиленням 10 dBi (800-2700 МГц)
  • Панельна ширококутна антена посиленням 7 dBi (800-2700 МГц)
  • Коаксіальний кабель RG-8 (50 Ом) довжиною 10 метрів (від зовнішньої антени до репітера) та коаксіальний кабель RG-8 (50 Ом) довжиною 5 метрів (від репітера до внутрішньої антени).
  • Сполучні роз'єми та перехідники N-типу для підключення кабелів до репітера та антен.
  • Блок живлення для підключення репітера до мережі 220В.
  • Сталеве кріплення для монтажу зовнішньої антени на трубу чи кронштейн.

  За допомогою комплекту посилення сигналу "Універсальний PRO Premium" можна вирішити відразу кілька проблем, які можуть спостерігатися в зонах поганого покриття стільникових операторів - покращити якість голосового мобільного зв'язку та позбавитися від обривів розмов, недодзвонів та поганої чутності, а також покращити швидкість передачі даних мобільного інтернету у стандартах 3G UMTS/HSPA та 4G LTE. Репітер, який йде в комплекті, підтримує роботу у всіх основних стандартах зв'язку, що використовуються в нашій країні - GSM-900, GSM-1800 - для розмов по мобільному, UMTS-2100 - бездротовий 3G інтернет, LTE-900, LTE-1800 - бездротовий 4G Інтернет. Тому придбавши такий комплект посилення сигналу ви можете бути впевнені, що зможете вирішити будь-які проблеми з мобільним зв'язком, покращити якість прийому сигналу та забезпечити об'єкт якісним зв'язком та інтернетом.

  Принцип роботи

  Зовнішня антена встановлюється зовні приміщення та спрямовується у бік найближчої (або менш завантаженої) базової станції мобільного оператора. З'єднується з підсилювачем сигналу за допомогою коаксіального кабелю, який підключається до вхідного порту пристрою. До вихідного порту підключається другий кабель. Він з'єднується із внутрішньою антеною, яка встановлюється усередині приміщення.

  Зовнішня антена ловить сигнал мобільного оператора та передає його на підсилювач. Підсилювач посилює отриманий сигнал і передає його на внутрішню антену, яка ретранслює потужний сигнал по приміщенню (квартирі, будинку, офісу тощо). Таким чином, усі пристрої, що знаходяться в приміщенні (мобільні телефони, планшети, модеми або роутери) отримають стабільний сильний сигнал, а користувач зможе отримати швидкий мобільний інтернет і якісний голосовий зв'язок.

  Рекомендації

  • Не вмикайте репітер без підключених зовнішньої та внутрішньої антен.Зовнішню антену направляйте на базову станцію якнайточніше.
  • Внутрішня панельна антена більше підходить для витягнутих приміщень (типу вагончик)
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг