Комплект посилення мобільного зв'язку 2G/3G/4G LTE Lintratek Оптимальний SOLO (900/1800/2100 МГц) Код товару 20312

 • 5 699грн

Комплект посилення мобільного зв'язку 2G GSM та 3G/4G інтернету Lintratek "Оптимальний SOLO" - універсальне рішення для покращення зв'язку в заміських будинках та інших об'єктах, що знаходяться в зонах поганого покриття стільникових мереж. Включає потужний тридіапазонний підсилювач сигналу Lintratek, зовнішню панельну антену посиленням 17 dBi та внутрішню всеспрямовану антену, а також всі необхідні кабелі та роз'єми. Може посилювати як голосовий мобільний зв'язок 2G GSM 900/1800 МГц, так і інтернет у стандартах 3G UMTS/HSPA 2100 МГц та 4G LTE 1800 МГц. Повністю готовий до монтажу та використання.

 • Опис

  Комплект посилення мобільного зв'язку Lintratek "Оптимальний SOLO" призначений для комплексного вирішення проблем зі стільниковим зв'язком, які можуть виникати на різних об'єктах як у міських умовах (високі поверхи житлових та офісних будівель, підвальні та напівпідвальні приміщення, підземні гаражі та торгові центри), так і за містом (у заміських будинках, на дачах, торгових, виробничих та складських приміщеннях тощо) через погане покриття стільникових мереж та значне віддалення від базових станцій.

  За допомогою комплекту "Оптимальний SOLO" можна покращити якість голосового зв'язку (у стандарті 2G GSM на частотах 900 та 1800 МГц), а також посилити якість прийому сигналу та збільшити швидкість передачі даних бездротового інтернету у стандартах 3G UMTS/HSPA на частоті 2100 МГц та 4G LTE на частоті 1800 МГц. Комплект включає все необхідне обладнання - потужний тридіапазонний підсилювач сигналу Lintratek KW19L-GDW, зовнішню та внутрішню антени, з'єднувальні кабелі та роз'єми, щоб користувач міг самостійно встановити та налаштувати обладнання та отримати набагато кращу якість стільникового зв'язку.

  Комплект включає зовнішню панельну антену RunBit Solo посиленням 17 dBi. Вона здатна ловити як прямий і відбитий сигнал від базової станції, що дозволяє використовувати комплект як у міських умовах, так і поза містом.

  Внутрішня всеспрямована антена з стельовим кріпленням, яку можна встановлювати всередині приміщень на підвісну стелю, має посилення 3 dBi.

  Склад комплекту

  • Потужний тридіапазонний 2G GSM/3G UMTS/4G LTE репітер Lintratek KW19L-GDW з підтримкою стандартів GSM-900, GSM-1800, UMTS-2100, LTE-1800. Може посилювати як голосовий мобільний зв'язок, так і бездротовий інтернет у стандартах 3G/4G – 1шт.
  • Зовнішня панельна антена Runbit SOLO посиленням 17 dBi (850-950 МГц, 1700-2700 МГц) – 1 шт.
  • Внутрішня купольна всеспрямована антена Lintratek AO-800/2500 посиленням 3 dBi (800-2500 МГц) - 1шт
  • Коаксіальний кабель RG-58 (50 Ом) довжиною 10 метрів (від зовнішньої антени до репітера) та коаксіальний кабель RG-58 (50 Ом) довжиною 5 метрів (від репітера до внутрішньої антени) - по 1 шт відповідно.
  • Перехідники N-male для підключення кабелів до репітера та антен - 4 шт.
  • Блок живлення для підключення репітера до мережі 220 В – 1 шт.
  • Сталеве кріплення для монтажу зовнішньої антени на трубу чи кронштейн - 1 шт.

  За допомогою комплекту посилення сигналу "Оптимальний SOLO" можна вирішити відразу кілька проблем, які можуть спостерігатися в зонах поганого покриття стільникових операторів - покращити якість голосового мобільного зв'язку та позбавитися від обривів розмов, недодзвонів та поганої чутності, а також покращити швидкість передачі даних мобільного інтернету стандартів 3G UMTS/HSPA та 4G LTE.

  Репітер, який йде в комплекті, підтримує роботу у всіх основних стандартах зв'язку, що використовуються в нашій країні - GSM-900, GSM-1800 - для розмов по мобільному, UMTS-2100 - бездротовий 3G інтернет, LTE-1800 - бездротовий 4G інтернет. Тому купивши комплект посилення сигналу Оптимальний SOLO ви можете бути впевнені, що зможете вирішити будь-які проблеми з мобільним зв'язком, покращити якість прийому сигналу та забезпечити об'єкт якісним зв'язком та інтернетом.

  Принцип роботи

  Зовнішня антена встановлюється зовні приміщення та спрямовується у бік найближчої (або менш завантаженої) базової станції мобільного оператора. З'єднується з підсилювачем сигналу за допомогою коаксіального кабелю, який підключається до вхідного порту пристрою. До вихідного порту підключається другий кабель. Він з'єднується із внутрішньою антеною, яка встановлюється усередині приміщення. Зовнішня антена ловить сигнал мобільного оператора та передає його на підсилювач.

  Підсилювач посилює отриманий сигнал і передає його на внутрішню антену, яка ретранслює потужний сигнал приміщення (квартирі, будинку, офісу тощо). Таким чином, усі пристрої, що знаходяться в приміщенні (мобільні телефони, планшети, модеми або роутери) отримають стабільний сильний сигнал, а користувач зможе отримати швидкий мобільний інтернет і якісний голосовий зв'язок.

  Рекомендації

  • Не вмикайте репітер без підключених зовнішньої та внутрішньої антен.
  • Зовнішню антену направляйте на базову станцію якнайточніше.
  • Внутрішня купольна всеспрямована антена найбільше підходить для квадратних приміщень (якщо її встановити на стелі в центрі приміщення)
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ваші П.І.Б.
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг